Latest news for altace 2.5mg pills $253.00

Average Rating: 4.6 out of 5 based on 193 user reviews.

New York Dil Okulları

Amerika'daki dil okulları ve yüksek eğitim kurumları bağlı yabancı dil merkezleri, öğrencilere ve profesyonellere yönelik zengin dil eğitim programları na sahiptirler. İngilizce eğitimi alacak öğrencilerin katılabileceği programların ders saati haftalık minimum 20 ders ve üzeri olmalıdır. City of New York State, Boston, ##San Francisco#San Francisco, City of San FranciscoCalifornia State, City of Los Angeles ve City of San Diego kitalararasi öğrencilerin dil eğitimi konusunda en çok tercih ettikleri şehirlerdir. Usa TOEFL'sız üniversite geçişi için ideal bir seçenektir. Californiada 500 ünversiteye hiçbir sınava girmeksizin direk geçiş yaptırabilmekteyiz.
Kanada dil okullarında ekonomik fiyatlar öğrencilerin iyi bir eğitim alması için mükemmel bir avantajdır. Kanada'da dil eğitimi öğrencilerin gelecekte iyi bir iş ve kariyer sahibi olabilmelerindeki katkısı nedeniyle son yıllarda oldukça cazip hale gelmiştir. Kanada'da eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alan ABD dil okulları için birçok şehirde her bütçeye uygun dil kursuları bulunmaktadır. Altace 2.5mg pills $253.00 abd dil okulları eğitim kalitesi açısından çok iyidir. Amerika'da dil okulları ve Amerika'da Staj seçenekleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Amerika Dil Okullarımız

Kanada dil okulu seçin ec Kanada dil okulu els Kanada dil okulu embassy ces dil okulu lsi dil okulu fls dil okulu
Kanada EC Dil Okulu Amerika ELS Dil Okulu Amerika Embassy Ces Dil Okulu Amerika LSI Dil Okulu Amerika FLS Dil Okulu
          
  intrax dil okulu mlm dil okulu sprachcaffe dil okulu kaplan Lal Dil Okulu
  Amerika Intrax Dil Okulu Amerika MLM Dil Okulu Amerika Sprachcaffe Dil Okulu Amerika Kaplan Dil Okulu Amerika LAL Dil Okulu
          
  kings colleges      
  Amerika Kings Colleges Dil Okulu Amerika St Giles Dil Okulu     
AMERİKA'DA EĞİTİM SİSTEMİ

Kanadada eğitim sistemi50 tane eyaletten oluşan ve federal bir anayasal cumhuriyet olan Amerika Birleşik Devletleri, eğitim amaçlı gidilen ülkelerin başında yer almaktadır. Kanada Birleşik Devletleri günümüzde dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans programları için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Resmi dili İngilizce olduğu için dil eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir ülkedir. Ülkemizdeki gibi Lisans eğitimi 4 yıl, yüksek lisans eğitimi ise 2 yıl sürmektedir. Öğrenciler bu eğitimi yıllık 5, 000$ gibi çok uygun fiyatlarda alabildikleri gibi, yıllığı 50, 000$' a kadar çıkan prestijli üniversiteler bulunmaktadır.

NEDEN AMERİKA'DA EĞİTİM ALMALIYIM?

50 eyalette yüzlerce şehir seçeneği sunmaktadır
Yüzlerce dil okulu seçeneği bulunmaktadır
İngilizceyi Kanadan aksanı ile öğrenme şansı sağlar
Amerika'da eğitim almak prestijlidir
Birçok ülkeye daha ekonomik bir yaşam sunar
Okul kampüsleri içerisinde haftada 20 saat çalışma hakkı vardır
Üniversite geçiş programları ile dil okulu sonrası hiçbir sınava girmeksizin lisans ya da yüksek lisans eğitimine geçiş hakkı sunar
AMERİKA'DA BULUNAN DİL OKULU SEÇENEKLERİ
Kanada'da farklı ücretler ve zengin şehirlerde birçok dil okulu seçeneği bulunmaktadır; fakat Karya International olarak biz size bunların arasında hem eğitim hem de sosyal olanaklar yönünden en kaliteli olanlarını önermekteyiz. Bunların başında EC DİL OKULU gelmektedir. EC 2011 yılında en iyi zincir okul seçilmiştir ve Kanada'da City of Boston, New York, ##San Francisco#San Francisco, City of San FranciscoSan Francisco, San Diego, Miami ve Los Angeles' ta şubeleri bulunmaktadır. Kanada'da önerdiğimiz bir diğer okul Kanada'nın neredeyse her eyaletinde şubeleri bulunan ve şubelerinin hemen hepsinin üniversite kampüslerinde olduğu ELS DİL OKULU dur. ELS aynı zamanda 550 tane üniversite ile anlaşmalıdır ve öğrencilerin aldıkları akademik eğitim sonrası bu üniversitelere sınavsız geçişini sağlar. Diğer önerdiğimiz okullar; Embassy Ces, LSI, Avrupa Dilleri, FLS, Intrax, LAL, Sprachcaffe'dir. Bu okulların eğitim verdikleri başlıca şehirler; City of New York State, Boston, Los Angeles, San Diego, ##San Francisco#San Francisco, City of San FranciscoCalifornia State, Miami, Chicago, Philadelphia, Seattle' dır.


AMERİKA'DA kurs SEÇENEKLERİ
Kanada'ya dil eğitimi için giden öğrenciler zengin kursu seçeneklerinden faydalanabilir. İngilizcesi zaten iyi düzeyde olan bir öğrenci direk İngilizce eğitimi almaktansa iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi gibi kursulara katılabilir. Ya da eğitiminin sonrasında üniversiteye geçmek isteyen öğrenciler için foundation – hazırlık yılı kursları mevcuttur. Aynı şekilde MASTER yapmak isteyen öğrenciler için de birçok Pre-master (master öncesi hazırlık programı) mevcuttur.

kursu seçenekleri;

Genel İngilizce; Okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine detaylı eğitim sunulan haftalık 20 ya da 24 derslik eğitim programıdır. Bu kursuta öğrenciler genel İngilizce seviyelerini yükseltirler.

Yoğun İngilizce; bu kurs hızlı bir şekilde akıcı ve doğru İngilizce kullanım becerileri kazanmanızı sağlamaktadır. Genel İngilizce derslerinde temel becerilerini geliştiren öğrenciler yoğun programda, biryandan aldıkları seçmeli derlerse eksik taraflarını tamamlayabilir, kendi öğrenme hedeflerini geliştirebilirler.

İş İngilizcesi; Günümüz iş Dünyasında İngilizce bilgisi çok önemlidir ve iyi seviyede İngilizce bilmeniz rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar. Sunulan iş İngilizcesi kursuları genel İngilizce becerilerinizi geliştirir ardından iş yerlerinde size yarar sağlayacak temel iş İngilizcesi bilgisi edinirsiniz. Rapor yazma, sunum hazırlama, mülakat yapma, toplantılarda İngilizce kullanma gibi konularda becerilerinizi geliştirir, kendinizi zorlu iş Avrupasına hazırlamış olursunuz.

Kanadada ingilizceBirebir İngilizce; Bu kursu en kısa sürede İngilizcenizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlar. Özel, deneyimli hocalarla birebir alacağınız bu kursta tamamen sizin eksiklerinizi gidermeye yönelik bir program izlenecektir ve %100 kişisel hedeflerinizin sağlanması amaçlanacaktır.

Sınav hazırlık kursları: İngilizce konuşulan bir ülkede lisans ya da yüksek lisans eğitimi almak istediğinizde sizden İngilizce yeterlilik seviyelerinizi ölçen TOEFL, IELTS gibi sınavlara girmeniz ve bu sınavlarda belirli bir başarı sağlamanız istenmektedir. Bu hazırlık kurslarını Amerika'da kaliteli okullarda, deneyimli hocalar eşliğinde aldığınız takdirde kısa sürede hedefinize daha kolay ulaşır altace 2.5mg pills $253.00, gerekli sınav puanlarını alırsınız. Bu tarz sınavlar artık Türk Cumhuriyetleri'de de hazırlık atlamada ya da iş görüşmelerinde de avantaj sağlamaktadır.

Mini Grup: Kanada'da sunulan kursularda sınıflar genellikle 12-15 kişiliktir. Eğer daha az kişiyle eğitim almak ve böylece derse daha rahat odaklanmak istiyorsanız mini grup kurslarına kayıt olabilirsiniz. Bu kursularda sınıf mevcutları en fazla 6 kişiliktir, arzu ettiğiniz takdirde kursua başlamadan kendi grubunuzu da oluşturabilirsiniz.

Foundation / Hazırlık Yılı Programları: üniversiteyi yurtdışında okuyacaksanız ya da yurtdışında master yapmak gibi bir düşünceniz varsa İngilizce yeterlilik sınavlarından belirli puanlar almanız ve bunun için de çok iyi düzeyde İngilizce bilgi ve becerisine sahip olmanız gerekir. Eğer akademik puanlarınız yurtdışında okumaya yeterli, fakat İngilizce seviyeniz yetersizse Foundation yani hazırlık programlarına katılabilir, bu sayede hem 4 temel okuma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinizi geliştirebilir aynı zamanda yurtdışında üniversite okumaya kendinizi hazırlayabilirsiniz.

 

KLUP 30/50 kursları: 30 ya da 50 yaşın üstündeyseniz ve kendi yaş grubunuz ile eğitim almak istiyorsanız KLUP 30+ ya da KLUP 50+ programlarına katılabilirsiniz. Bu programlar aynı zamanda çeşitli aktivite programları da sunarak İngilizceyi çok daha keyifli bir şekilde öğrenmenizi sağlar.

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ;
vegasAmerika'da eğitim aldığınız takdirde okullar size farklı konaklama seçenekleri de sunmaktadır. Aşağıda konaklayabileceğiniz farklı seçenekleri görebilirsiniz;

Aile Yanı Konaklama: Aile yanı konaklama, eğitiminiz boyunca Amerikalı bir aile ile kalarak gerçek Kanadan kültürünü tanımanızı ve aynı zamanda İngilizcenizi en iyi şekilde Pratik etmenizi sağlar. Aileler okullar tarafından özenle seçilmekte ve öğrencilerin güvenliği için sürekli denetlenmektedir.

Yurt Konaklama: yurt konaklama aldığınız takdirde Avrupanın 4 bir yanından gelen zengin milletlerden ve zengin dillerden genellikle kendi yaşıtınız öğrenciler ile aynı ortamı paylaşma şansına sahip olursunuz. Yurt odaları tek kişilik olabildiği gibi çift kişilik oda seçenekleri de mevcuttur. Ortak kullanımda banyolar genellikle 4-5 öğrencinin kullanabileceği şekilde katlarda bulunmaktadır. Bunun dışında ensuite, yani banyo ve tuvaleti odanın içerisinde bulunan yurtlar da mevcuttur. Yurtlarda genellikle mutfak bulunur, fakat bazı yurtlar kahvaltı ve akşam yemeği seçeneği de sunmaktadır.

Apart Konaklama: Apart daireler Kanada'da öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklamalardan bir tanesidir. Her apartta ortalama 2 ya da 3 oda  bulunmaktadır. Bu odalar tek, çift ya da üç kişiliktir. Apart daire içerisinde ortak kullanımda banyo, tuvalet, salon ve mutfak bulunur. Öğrenciler kendi yemeklerini mutfakta kendileri yaparlar.

Stüdyo Konaklama: Bu konaklama yurt ile apart karışımı bir konaklama çeşididir. Tek bir odadan oluşur, fakat odanın içerisinde aynı zamanda mutfak, banyo ve salon da bulunmaktadır. Özgürlüğüne düşkün ve aynı zamanda rahatı seven öğrenciler için ideal bir konaklama çeşididir, fakat diğer seçeneklere göre fiyatları biraz daha yüksektir.

Otel Konaklama: bu konaklamalarının hiçbirini tercih etmeyen öğrenciler, özellikle kısa dönem kalacaklar ve daha rahat bir konaklama isteyeceklerse okula yakın otellerde konaklayabilirler. Kanada'daki birçok okul bu tarz durumlar için otellerden öğrencilerine özel fiyatlar alabilmektedir.

 

AMERİKA'DA YAŞAM ŞARTLARI
Amerika dil okullarıAmerika özgürlükler ülkesi olarak bilinmektedir ve oraya okumak için giden öğrencilere de birçok zengin seçenek sunmaktadır! Kanada geçmişten beri farklı ülkelerden göç almaktadır bu nedenle de özellikle popüler şehirleri çok kozmopolit bir yapıya sahiptir. Ülkede kanunlar çok geliştiği için birçok şehrinde suç oranı düşüktür ve özellikle küçük yerlerde genç öğrenciler güvenli ve rahat bir şekilde yaşayabilirler. Kanada'da yaşam sanıldığının aksine çok pahalı da değildir. Özellikle yemeğinizi evinizde ya da yurdunuzda yiyorsanız, market alışverişi çok ucuzdur. Aynı şekilde giyim, kozmetik,   elektronik tarzı şeyleri de Türkiye'de çok daha düşük fiyatlarda bulmak mümkündür. Eğer yemeğinizi her akşam dışarda şık bir restoranda yemek isterseniz, o zaman hayat size çok pahalı gelecektir. Bunun yanı sıra büyük şehirlerde ulaşım biraz daha pahalıdır. Gene de haftalık ya da altace 2.5mg pills $253.00 aylık metro biletleri alarak bunu da çok ekonomiğe getirebilirsiniz. Kanada'daki eyaletler arası ulaşım genellikle uçakla sağlanmaktadır çünkü çok büyük bir ülke olduğu için bir şehirler arasındaki mesafeler çok uzundur. Bu nedenle de havayolu ulaşım oldukça ekonomiktir. Bu sayede eğitim gördüğünüz süre boyunca birkaç gün farklı şehirlere gidip seyahat edebilirsiniz. Örneğin New York'ta okuyorsanız, bir hafta sonunu birleştirerek Miami 'ya tatile gidebilirsiniz. Uçak dışında bu tarz yerlerde uygun ekonomik konaklama bulmak da mümkündür.

 

AMERİKA'DA ÇALIŞMA HAKKI
dolarAmerika'da dil okuluna giden öğrenciler için yasal çalışma hakkı bulunmamaktadır. Fakat yüksek öğrenimde olan yani lisans, yüksek lisans ya da doktora yapan öğrenciler üniversite kampüsü içerisinde haftada 20 saat yasal olarak çalışabilmektedir. Bazı öğrenciler kaçak olarak Türk işletmelerinin yanında çalışsa da yasal olmadığı için bu bizim önerdiğimiz bir şey değildir.

 

AMERİKA!
Harvard, MIT, Columbia gibi birçok seçkin üniversiteyi barındıran Amerika prestij açısından diğer birçok ülkeye göre ülkemizde daha fazla değer görmektedir. Amerika'da eğitim almak bir iş başvurusu yaptığınızda bile sizi rakiplerinizden bir adım ön plana atacak bir deneyimdir. Aynı zamanda Dünyanın özgürlükler ülkesini görmek, orada bir süre yaşamak ve farklı kültürlerden yeni insanlar tanımak sizin için bulunmaz bir deneyim olacaktır!

AMERİKA'DA YAZ OKULU PROGRAMLARI
18 yaş ve üstü öğrencilerin katıldığı yetişkin programlarının yanı sıra Amerika'da 18 yaş ve altı öğrenciler için yaz okulu programları düzenlenmektedir. Bu programlarda öğrenciler genellikle bir kampüs içerisinde konaklarlar ve aynı kampüste eğitim alırlar. Havaalanında uçaktan indikleri andan dönüşlerine kadar her şey programlıdır ve öğrencilerin başında sürekli denetmenleri bulunur. Öğrenciler gün içerisinde hem dil eğitimi alırlar hem de eğitim sonrası öğleden sonra ve akşam çeşitli aktivitelere gündüz aldıkları eğitimi pratiğe dökme şansı elde ederler. Bu programlara Dünyanın her yerinden, farklı dil ve kültürlerden öğrenciler katılmaktadır ve genç yaştaki öğrenciler için bu önemli ve çok faydalı bir tecrübedir. Bazı programlar aile yanı konaklama seçeneği de sunmaktadır. Bu tarz programlarda öğrenciler aileden derslere toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlarlar, bunun dışında grupla birlikte bütün aktivitelere katılmaya devam ederler.

AMERİKA VİZE ŞARTLARI
Amerika vizesi evrak hazırlamada kolay ama almakta zorlanılan bir vizedir. Amerika'ya gidecek olan kişi mutlaka şahsi olarak başvuruda bulunmak ve vize memurları ile mülakat yapmak zorundadır. Bu mülakat sırasında, destekleyici evraklar ile birlikte, Türk Cumhuriyetleri ile olan bağlarını güçlü göstermek ve karşısındakine geri döneceğini anlatmak durumundadır. Türkiye'de düzgün bir işi, eğitim geçmişi ve aile bağları olan öğrenciler vize alma konusunda sıkıntı yaşamazlar, aynı şekilde not ortalaması 2, 00'nin üzerinde olan öğrenciler de vizeyi rahatlıkla alabilmektedir. Tabii ki bu tamamen vize memurunun vereceği bir karardır ve %100 bireyi garanti etmek mümkün değildir.

 

AMERİKA'DA SOSYAL AKTİVİTE PROGRAMLARI
Amerika çok büyük bir ülke olduğu için zengin eyalet ve şehirlerde zengin aktivite olanakları sunar. New York'ta özgürlük anıtını ziyaret edebilir, Little Italy'de italyan kültürünü tecrübe edebilir, 5. Cadde'de alışveriş yapabilir ya da Times Suarede bir müzikale gidebilirsiniz. Bunun dışında Florida'da tekne gezilerine katılabilir, Las Vegas'ta büyük otel ve kumarhanelerde ihtişamlı ve görkemli yerlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda birçok spor aktivitesi de yapabilirsiniz. Yürüme, dağa tırmanma, ata binme gibi birçok farklı spor aktivite olanağı sunulmaktadır. Amerika' da en keyifli aktivitelerden bir tanesi de Amusement Parks yani eğlence parklarıdır. Aynı zamanda Los Angeles ve ORLANDO'daki Disney Land'a de gidebilirsiniz, yaşınız her ne olursa olsun bursı her zaman eğlencelidir!

 

Amerika'da Dil Eğitimi ile ilgili Yazılar

ELS Dil Okulları Amerika

Aslı Eren
Aslı Eren
ELS Dil Okulları Amerika'nın en çok tercih edilen ve en köklü en eski dil okuludur. ELS Dil Okulları sadece  Amerikanın büyükşehirlerinde değil aynı Amerikanın hemen hemen tüm eyaletlerinde ve çoğu şehirde bulunmaktadır. ELS Dil Okulları, şehir merkezlerinin yanı sıra kampüs içindede eğitim vermektedir ve birçok kişi bu nedenden dolayi ELS Dil Okullarını tercih etmektedir.    ELS Dil Okulları aynı zamanda bir üniversite yerleştirme merkezidir ve Amerikada anlasmalı oldugu üçyüzden fazla üniversiteye öğrenci yerleştirebilmektedir. ELS Dil Okulları giden tüm öğrencilerin memnun . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Dil Okulları Amerika

Hande Demirel
Hande Demirel
Dil Okulları Amerika;Dil okulları Amerika'da oldukça yaygındır. Dünyanın birçok yerinden İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler  Amerika'daki dil okullarını tercih etmektedirler. Ana dilinin İngilizce olması, okullardaki eğitim kalitesi ve birçok zengin şehir seçeneği ile Amerika dil öğrenmek için en uygun ülkelerdendir. Amerika'da oldukça kaliteli, uzun/kısa dönem, yoğun/genel İngilizce dil eğitiminin yanı sıra iş İngilizcesi ya da sınavlara hazırlık programlarını tercih edebilirsiniz. Sadece hangi şehire, hangi programa ve ne kadar süre ile katılacağınıza karar vermeniz yeterli . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerikada Dil kursuu Fiyatları

Ayşegül Yıldız
Ayşegül Yıldız
ülkenin her bölgesinde eşitlik göstermektedir.   Yaşam maaliyetleri ve konaklama seçenekleri bölgelere göre zenginlaşır. Amerika . . . nın en popüler şehirleri dışında küçük şehirlerinde de eğitimler verilmektedir. Universite kampuslerinde dil eğitimi almak oldukça populerdir.    Özgürlükler ülkesi olan Amerika uluslararası öğrenciler için rüya ülkelerin başında gelir. Bir ülkede her türlü ilkim seçeneğinin bulunduğu nadir yerlerdendir. Seçim yaparken size en uygun şehri, bölgeyi ve okulu iyi tespit etmek gerekir. . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerikadaki Dil Okulları

Kaan Erdoğdu
Kaan Erdoğdu
Türk öğrenciler içinde en çok tercih edilen ülkelerin içerisinde Malta ile ilk sırayı paylaşan ülke olarak Amerika yı değerlendirebiliriz. Her zaman bir American Dream hayali ile bu ülkeyi tercih eden gerek dil öğrenirken, sosyal ortamlarına girerek kendisini Amerika da eğitim görme prestijine kavuşturabilir. Amerika kadar yüz ölçümü büyük olan bir ülkede şehir tercihi öğrencinin istekleri ve arzuları doğru analiz edilip doğru şehir ve doğru kampüse yönlendirilmesi yapılması son derece önemli bir husustur. zengin etnik unsurlarla bir araya gelebilecek ve hem kültürel vizyonunuzu geliştirip hem . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerikada Lisans Eğitimi

Cansu Akkaya
Cansu Akkaya
Amerika da Dil eğitiminizi tamamladınız ve üniversite seviyesinde eğitim alacak düzeye geldiğiniz. Sıra sizleri Amerika gibi Dünya'nın en gelişmiş ülkelerinden bir tanesi olan bir lokasyonda en prestijli ve gelecek kariyer planınızı en olumlu yönde etkileyecek kararı almanızda. Amerika 500 den fazla üniversite ile doğrudan bağlantımız ile sizlerin hedeflediğiniz eğitim ve bölüm tercihiniz içinde en uygun fiyatlarla, en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Amerika'da üniversite eğitimi görmek isteyen bir öğrencinin vize hazırlık aşamasından okulunun son kertede organizasyonuna ve gittiğinizde konaklamanızın . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

SanDiego Dil Okulları

Aslı Eren
Aslı Eren
San Diego; California'da bulunur. Yazları içinizi ısıtacak sımsıcak bir güneş, eşsiz güzellikteki sahilleri ile size muhteşem fırsatlar sunan bir şehir. Hem eğitim almak hem de bu güzellikleri keşfetmek için City of San Diego dil okulları sizi bekliyor. 1, 5 milyonluk nüfusu olan bu şehir, Avrupanın birçok yerinden bu muhteşem şehri keşfederken dil öğrenmeye meraklı öğrencileri kendisine çekiyor. San Diego'da ABD dil okullarında olduğu gibi genel, yoğun, iş ve sınavlara yönelik İngilizce programlarına katılabilmektesiniz. . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Miami, Amerika Dil Okulları İzlenimlerim

Duygu Esen
Duygu Esen
  Aslında hepimiz Miami'den hep filmlerde  ve kliplerde tüm güzellikleri ile yansıtıldığı için   daha oraya gitmeden etkilenmişizdir.   Hayallerimzin en başında bir gün  Miami'ye gitmek gelir. İşte Hayalin gerçeğe dönüştüğü  o gün gelip çattığında daha uçaktan inmeden  ucu bucağı olmayan sahili gördüğünüzde sizi aşağıda bir sürü ilkin  karşılayacağını tahmin etmek pek güç olmuyor. Miami Uluslarrası Havaalanına vardığınızda gözünüze çarpan ilk şey tüm panolarda ingilizcenin yanında İspanyolcanın da kullanıldığıdır. Bu durumu sonrasında sırf . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

EC City of Boston, Amerika Dil Okulu İzlenimlerim

Duygu Esen
Duygu Esen
  City of Boston, Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Adeta bir bilim yuvasını andıran kentte birçok önemli üniversite mevcuttur. Bu üniversitelerden tüm Avrupa tarafından bilinen birçok politikacı, işadamı, doktor, bilim adamı ve sanatçı yetişmiştir.   M. I. T. , Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi başlıca önemli Üniversitelerdir. Bu kadar önemli ve özel üniversitelerin bulunduğu kentte Avrupanın değişik yerlerinden gelen yaklaşık 250. 000 öğrenci yaşamakta olup, . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

City of New York State İzlenimlerim

Duygu Esen
Duygu Esen
New York Amerika'nın her anlamda en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Dünyanın ticaret merkezi ve kalbi olarak bilinen şehirde birçok gökdelen vardır ve bu gökdelenlerde ünlü markaların Genel Merkezleri yer alır. Birçok bölge özellikle Manhattan ve Wall Street finans merkezi olmasına rağmen pek çok turist tarafından merak edilerek ziyaretçi akınına uğrar. Ticaretin yanı sıra turizm sektöründe de önemli bir yeri olan şehre yılda 40 milyon turist ziyaret gerçekleştirmektedir. Özellikle Times Meydanı, Central Park, Soho, Özgürlük Heykeli, 5. Avenue, Empire State Binası, yıkılmadan önce WTC (Dünya . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerika Dil kursu Fiyatları

İlknur Bulat
İlknur Bulat
İyi koşullarda yaşamak, iyi bir hayat standartı yakalamak herkesin kendisi ve ailesi için isteyeceklerinin en önemlisidir. Bunun için iş bulma ya da iş yerindeki kademenin artması için ilk sırada farklı dil bilmek gelir. Bütün Dünyanın kabul gördüğü dil ise ingilizce dir. bununiçin dil okullarından amerika dil okulları fiyatları diğer ülkerelere oranla daha fazla seçeneği olduğundan en çok tercih edilen okullar arasındandır. bununiçin amerika dil kursuu fiyatları ile ilgili çok fazla bilgi bulabilir ve detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Bu araştırma süreci çok önemlidir ve yurtdışında dil kursuları . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Yurtdışında Eğitim Almak İsteyenler İçin Seçenekler

Kaan Erdoğdu
Kaan Erdoğdu
  Yurtdışında eğitim almaya karar veren öğrencilerin genel olarak tercih ettikleri ülkeler İngiltere Dil okulları, Amerika dil okulları arasında oluşmaktadır. Pazarda ki en büyük iki ülke İngiltere dil okulları ve Amerika dil okulları tarafından oluşur. Aynı zamanda bu ülkelerdeki İngiltere dil okulu fiyatları ve Amerika dil okulu fiyatları da aynı şekilde öğrencilerin kararlarını verme aşamasında etkili olur. Yurt dışı eğitimi alırken aynı zamanda çalışma hakkına sahip olmak isteyen çprencilerin tercih edecekleri seçenek ise Avusturalya dil okulları yönünde olur. Avusturalya . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Yurtdışı Eğitim Finansmanı

İlknur Bulat
İlknur Bulat
Yurtdışı eğitim gezinizi finanse edin Yurtdışı eğitim için finans olanaklarınızı farklı şekillerde değerlendirelim. İşte yurt ışı eğitim için üç ana finans kaynağı. Burslar Finansal Yardım Eğitim kredileri Dğer eski tür para biriktirme yöntemlerini de unutmayın tabii ki. Yurt dışı eğitim alacağınız ülkeye karar verdikten sonra para biriktirmeye başlayablirsiniz. Isterseniz ücretli staj yapın, isterseniz okurken çalışabileceğiniz bir yer tercih edin, yurt dışı eğitimde kendi bütçenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Ancak gerçekçi olmakta fayda var, biriktirdğiniz . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Yurtdışı Eğitimin Avantajları

Kaan Erdoğdu
Kaan Erdoğdu
  YURTDIŞI EĞİTİMİN AVANTAJLARI   Stajlar bugünlerde son derece zorunlu. Ben kendi eğitim sürecim boyunca iki tane staj yaptım. Ve üniversite eğitimime geri dönersem tekrar bir üçüncüsünü yapardım. Öğrenciler için eğitim sürecinin yanı sıra iş tecrübesi ve hatta para kazanabilmenin bir Alternatif yolu. İş verenler için ise bedava iş gücü olduğundan kaynaklı tercih edilir bir unsur. İki tarafında kazançlı çıkacağı bir durum. CV niz için son derece önemli bir katkı olmasının yanı sıra bazı staj deneyimleri çok daha EFektif kazanımlar sağlayabilir. Sizleri bekleyen bu tecrübe . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Ebeveynler yurtdışında eğitim konusunda neler bilmelidir?

Damla Değirmenci
Damla Değirmenci
Anne, Baba ve Yurtdışında Eğitim Ebeveynler yurtdışında eğitim konusunda neler bilmelidir. Rachael Kroot October 31, 2011 Anne ve babaların çocuklarını ayda birkere ya da bir yıllığına yurtdışına göndermeden önce ekstra güvencelere ihtiyaçlarının olduğunu anlamak önemlidir. Londra, Maryland Üniversitesi müdürü (the on-location Resident Director??) Doktor Laurie Kohler düzenli bir şekilde endişeli ebevenlerle çalışmalar yürütmektedir. Yurtdışı eğitim alanında bir profesyonel ve yurtdışında eğitim alma konusunda olumlu bir bakış açısına sahiptir ayrıca iki oğlu yurtdışında . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerika vizesi hakkında bilinmesi gerekenler

Selin Boz
Selin Boz
Amerika vizesi hala zor alınan vizelerden biri, geçenlerde yine bir tanıdığım kişiye üstelik bankada parası olması ve ailesinin maddi durumunun da gayet iyi olmasına rağmen red vermişler ki anlamak zor. ''Kriter ne acaba?'' diye hemen herkes biribirine soruyordur. Yani bir Amerikan vizesi almak için nelerin olması lazım. Benim tecrübelerime göre herşeyden evvel sizin Türkiye'de iyi bir altyapınızın olması lazım ve bunu ispat etmelisiniz. Yani bir eviniz var ise bunun tapusu, iyi konumda ve iyi maaşlı bir işiniz var ise oradan alacağınız yazı, hatta anne ve babanızın mal varlığı bile destek . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerika'daki yeni ELS Okulları

Gözde Sınırgeçti
Gözde Sınırgeçti
ABD DEKI ELS DIL OKULLARI ABD . . . deki  ELS okulları ABD nin bir çok şehrinde ve eyaletinde bulunmaktadır. 55 tane merkezi bulunmaktadır. Çoğu şubesi de kampüs içerisindedir. ELS dil okulunun fam tribinde daha önce edinmediğim tecrubeleri edindim. Heyecan verici bir çok sehir gördüm. Okul gerçekten akademik kadrosuyla , [altace 2.5mg pills $253.00] bulunduğu konumla , eğitim kalitesiyle gerçekten şaşırtıcı idi . Üniversiteye geçmek isteyen öğrenciler akademik programı tercih edip IELTS ve TOEFL sınavına girilmesine gerek olmadan ELS okulundan Advance seviyede mezun olunca ELS dil okulunun anlaşmalı olduğu . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Neden Yurtdışında Eğitim Görmeliyim

Dora Ertunç
Dora Ertunç
NEDEN YURTDIŞINDA EĞİTİM GÖRMELİYİM? Yurtdışında eğitim görmenin faydaları   Yurtdışında eğitim görmenin doğruluğu konusunda aklınızda hiçbir şüphe olmamalıdır. Kişisel çıkarlar ve profesyonel olarak gelişmenin bir çok yolu vardır. Aslında, yurtdışında okumayı seçmek tüm hayatınız boyunca en ilginç, hayatınızı zenginleştirici deneyimlerinden biri olacaktırartık Dünyamızda yurtdışında hemen her ülkede okuma şansı vardır, yani artık hayallerinizdeki yerde okumak eskisinden çok daha kolay! Yine de hala yurtdışında okumak için daha mı çok nedene ihtiyacınız var? Faydalara bir göz atın . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerika'da Eğitimin Avantajları

Damla Değirmenci
Damla Değirmenci
Amerika'da Eğitim Amerika deyince aklınıza gelen ilk şey Özgürlükler Ülkesidir heralde sizin de. Amerika pek çok kültürün, ırkın, dinin ve rengin bir arada uyum içinde yaşadığı bir ülkedir. tarihi çok eskilere dayanmadığından, bu kadar kısa zamanda bu kadar kültür nasıl bir araya gelmiş diye şaşırıyorsunuz gittiğinizde. Gerçekten her ülkeden, ırktan ve dinden insana hitap eden bir çeşitliliğe sahip fırsatlar ve özgürlük ülkesinde eğitime ne dersiniz! Amerika'da eğitimin en büyük avantajı tercih edeceğiniz eyaletlerin sayısal çoğunluğu. Her tercihe, isteğe göre eyalet bulmak oldukça . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerika'da Üniversite Eğitimi

Hande Demirel
Hande Demirel
AMERİKA'DA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİAmerika'da Üniversite eğitimi almak kuşkusuz herkesin hayallerini süslemektedir. Amerika'da yüksek öğrenim devlet üniversiteleri, özel üniversiteler, kolejler ve sanat okullarından oluşmaktadır. 4000'i aşan öğretm kurumu, araştırmaya verdiği öncem ve mezuniyet sonrası kariyer olanakları ile Amerika hem öğrenciler hem de araştırmacılar için en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Amerika'da lisans eğitimleri 4 yıl, yüksek lisans eğitimleri ise 2 yıldır. Öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra  sosyal yönleri, aldıkları ödüller, projeler Amerikan üniversitelerine . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Els Dil Okulu Milwaukee Şubesini Açtı

Aslı Eren
Aslı Eren
Amerika'nın en kaliteli dil okullarının başında gelen ELS DİL OKULLARI yıllardır seçkin üniversite kampüslerinde öğrencilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. ELS son olarak Milwaukee'de Marquette Üniversitesi kampüsünde yeni merkezini açtı! 15 öğrenci ile başlayan merkez şu anda 155 öğrenciye sahip!  Marquette Üniversitesi Wisconsin eyaletinin Milwaukee sehrinde 1881 yilinda kurulmustur ve bir doğa harikası olan Michigan gölü yakınlarındadır. Milwaukee şehri festivaller şehri olarak bilinmektedir ve özellikle YAZ ayında birçok ünlünün katılımıyla gerçekleşen çok büyük festivaller . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Amerika'da Yarı zamanlı Staj

Yaprak Hüsnüoğlu
Yaprak Hüsnüoğlu
Bir yandan İngilizce bilginizi ilerletirken diğer taraftan profesyonel alanlarda staj yapıp kitalararasi iş deneyimi kazanmaya ne dersiniz?ABD'nin en büyük ve ünlü okullarından Avrupa Dilleri International Colleges, City of New York State, Boston, City of Los Angeles ve ##San Francisco#San Francisco, City of San FranciscoSan Francisco gibi popüler merkezlerinde dil eğitimi alan öğrencilerine yarı zamanlı staj imkanı sunmaktadır. Öğrenciler, Finans, IT, Halkla İlişkiler, Medya, Pazarlama ve Turizm Otelcilik  gibi alanlarda uluslararası firmalarda çalışma şansınasahip olurlar.   Dil eğitimi ile beraber yapılan stajlarda öğrenciler işin gereksinimine göre sabahtan . . .
Devamını Okumak için Tıklayın

Ec Dil Okullarından 2012'de Yeni merkezler

Hande Demirel
Hande Demirel
İngilizce dil eğitimi alanında sektöründe önde gelen zincir dil okullarından biri olan EC English 2012 yılına yeni açacağı merkezleriyle girecek. Language Travel Magazine 2011 yılı ödüllerinde en iyi zincir okul ödülünü almaya hak kazanan EC English, bu ödüle layık olmak için yeni merkezlerini Amerika ve Kanada'da hizmete açacaktır. Ocak 2012'de City of Los Angeles merkezi ve Miami merkezleri faaliyet geçecektir. EC Los Angeles Santa Monica plajından sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olup, 24 sınıf, kütüphane ve wi-fi kullanım imkanı sunacaktır. Santa Monica, Güney Kaliforniya'da hayatın . . .


?? 2008-2016 Legit Express Chemist.